Нашите соби

 

       Собите се наоѓаат на почетокот од Нидри, во тивко место, на 50 метри оддалеченост од плажата. Центарот на Нидри, кој после пладне станува пешачка зона, е одалечен само 300 метри. Во радиус од 30 метри има пекара, супермаркет, слаткарница, кафетерија, бар и други продавници.

       Сите соби се двокреветни и можат да бидат трикреветни со додавање на легло.

a3

Вклучено е:

  • Двоен кревет, што се претвара во два единечни.
  • Бања
  • Клима-уред
  • Фрижидер
  • Телевизор LCD 24"
  • Топла вода преку целиот ден.
  • Бесплатен безжичен интернет
  • Заедничка кујна на секои 4 соби.
  • Паркинг простор

За информации и резервации, јавете се на следните броеви:

(+30)210-6858788, (+30)26450-92930, (+30)6948663372

                                  contact mk

Real time web analytics, Heat map tracking